HAKKIMIZDA

profile image

Avon'da yer almak ve satış yapmak çok kolay...

Bu ekipte sende yer almalısın.
Avon gibi dünyaca tanınmış bir kozmetik firmasına katılıp Avon Temsilciliği yapmak için sadece 18 yaşında veya üzerinde olmak yeterlidir. İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte üyelik başvuruları da internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Online sistemin kolaylığından faydalanarak hemen Avon’a Temsilci olabilirsiniz. Bunun için de sayfamızda bulunan Kayıt Formunu eksiksiz doldurup göndermeniz yeterli olacaktır.
Avon’nun dünyanın her köşesindeki kadınları hayran bırakan, yüksek kalitede ve güvenilir ürünlerine hem kendiniz hem de çevreniz için kolayca sahip olun, çevrenizdeki müşterilere ürünleri sunarak satışlarınızı artırın ve kazanın!

SatışLiderim.Com

FORMU DOLDUR EKİBE KATIL

Ücretsiz temsilci olarak üye ol kazanmaya başla


  ÜCRETSİZ
  KAYIT OL!

  Avon’a Ücretsiz Üye olarak Avon Üyelik fırsatlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

  KARİYER FIRSATI

  Tüm dünyada milyonlarca kişi Avon kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçiriyor

  %50’YE
  VARAN KAZANÇ!

  Avon üyeleri %50'ye varan satış karı elde ederler. Avon üyeleri ekibinin toplam cirosu üzerinden satış primi elde ederler.

  İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ

  Avon ayrıcalığı ile sağlık ve güzelliğine önem veren herkes yüzlerce ürünü %30 veya %40 indirimli aliyor

  Avon dünyasına girdiğinizde aldığınız ürünler size kar kazandırırken, aynı zamanda sosyal etkileşim de kazandırır. Çevreniz genişler, daha geniş bir kesme hitap edersiniz.

  Hayır. Avon üyelik sisteminde her ay sipariş zorunluluğu yoktur. Avon’da kampanya dönemleri bulunur. Bu dönemler yaklaşık her ay 1 kez olacak şekildedir. Avon üyelik fırsatlarından sürekli faydalanabilmeniz için 3 katalog döneminde yalnızca 1 sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Bu siparişin miktarını da yine siz belirlersiniz.

  Hayır. Avon kataloğunu incelediğinizde yüzlerce ürünün çok değişik kategorilerde olduğunu göreceksiniz. Parfümler, şampuanlar, giyim aksesuarları bunlardan sadece bazıları…

  Avon’da üyelik ücreti ödemezsiniz. Sadece Avon üyelik – temsilci olma formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Tamamen şeffaf kurallara sahip olan Avon üyelik yapısı, tüm sorularınıza cevap vermeye açıktır. Birçok kişinin aklına “peki Avon üyelik ücreti yok, ya sonrası?” sorusu gelmekte. Ancak merak etmeyin, Avon’da üyelik aidatı da yoktur. Yani ücretsiz üye olduktan sonra üyelik için yine bir ücret ödemeyeceksiniz.
  Çevreni müşteri bulmak ve sipariş toplamak için değerlendirebilirsin. Siparişini girer, ürünlerini teslim alır(veya adresine kargolatır) ve müşterilerine teslim edersin. Müşterilerinden katalogda yazan ücretleri toplar, indirimli faturanı Avon’a ödersin. Kalan para da senin olsun.

  Kesinlikle. Başarılı Temsilcilerimizin çoğu, Avon işine sadece kendileri ve aileleri için satın alarak başladı. Ürünleri kullanarak ve hakkında konuşarak yakında bir müşteri tabanı oluşturabilir ve işinizi büyütebilirsiniz.

  Siparişlerin 2-3 iş günü içerisinde adresine teslim edilir. Dilerseniz aynı teslimat süreleri içerisinde istediğiniz müşteri adresinize senin adına biz ürünleri teslim ederken arkanı yaslanıp rahatlayabilirsin.

  Scroll to Top