Neden Avon'a Üye Olmalıyım?

Avon'a Temsilci Olarak Üye Olmak!

Avon'a üye olmak, size dünya çapında ünü olan bir firmanın ürünlerini çok uygun fiyata almanızı sağlar. Bu aldığınız ürünler çok sayıda testten geçmiş ve beğeni kazanmış ürünler olduğu için kullanırken aklınızda soru işaretleri kalmaz. Avon, sadece ürün satışı yapmaktan ziyade, kendisine üye olunması avantajını da sağlayan bir firmadır. Bu sayede ürünleri piyasa değerlerinin oldukça altına satın alabilirsiniz. Aldığınız ürünleri kendiniz kullanabilir, çevrenize hediye edebilirsiniz. Ancak Avon üyeliğinin sağladığı daha büyük bir imkan da var. Bu da aldığınız ürünlerin ticaretini yapabilmeniz. Ürünleri ortama %30 kar ile satın aldığınızı düşünün ve çevrenize bunları satıp kazanabileceklerinizi hesaplayın.

Avon üyeleri %33-%50 satış karı elde ederler.

Avon üyeleri ekibinin toplam cirosu üzerinden satış primi elde ederler.

Avon üyeleri %33-%50 indirimli alışveriş yaparlar.

26a0 fe0f

ŞİMDİ AVON TEMSİLSİCİ OL
SÜPRİZ HEDİYELER KAZAN!


  pexels andrea piacquadio 733872

  AVON DÜNYASINA SENDE KATIL

  Avon’nun dünyanın her köşesindeki kadınları hayran bırakan, yüksek kalitede ve güvenilir ürünlerine hem kendiniz hem de çevreniz için kolayca sahip olun, çevrenizdeki müşterilere ürünleri sunarak satışlarınızı artırın ve kazanın! Üstelik şimdi Avon’a kayıt olup, Avon’un sizler için sunduğu hediyelerden kazanabilirsiniz

  Avon'a Kayıt Olmak Ücretli mi?

  Avon?a üye olmak ücretsizdir. Başlangıçta bir ücret ödemeyeceğiniz gibi, üyeliğinizin sürmesi için de herhangi bir ücret ödemezsiniz. ?Peki bir kere üye olduktan sonra üyeliğim hiç sonlanmayacak mı?? derseniz, bunun için de yapmanız gereken üç katalog dönemi içerisinde (yaklaşık 3 ay) sadece bir sipariş vermek.

  Avon'da Sipariş Zorunluluğu Varmı?

  Avon'da sipariş zorunluluğı yok. Siparişin miktarı da önemli değil. Ancak tabii ki bu büyük avantaj dünyasından faydalanmak istiyorsanız zaten her ay çok değişik fırsatlar sizi bekliyor olacak!

  Avon ile Nasıl Kazanırım?

  Çevreni müşteri bulmak ve sipariş toplamak için değerlendirebilirsin. Siparişini girer, ürünlerini teslim alır(veya adresine kargolatır) ve müşterilerine teslim edersin. Müşterilerinden katalogda yazan ücretleri toplar, indirimli faturanı Avon’a ödersin.

  Scroll to Top