Avon Siparişi Nasıl İptal Edilir?

home banner

Avon Siparişi Nasıl İptal Edilir?

 

Avon temsilcisi olduğunuzda Avon’un kataloglarında gördüğünüz ürünleri %33’e varan indirimlerle satın alabilirsiniz. Bu oranda bir indirim ile kaliteli ürün satın almak bütçenize oldukça katkı sağlayacak. Ürünleri kendi ihtiyaçlarınız için veya satışlarını yapmak için almak tamamen size kalmış. Kendinizin ya da ailenizin ihtiyaçları için aldığınızda Avon üyeliğin karlı alışveriş fırsatları sayesinde kara geçmiş olursunuz. Aldığınız ürünleri çevrenize satmak isterseniz de bu sefer karlı alışverişin önüne geçip, ek gelir elde ediyor olursunuz.

Avon’da üyelere özel birçok hediye bulunmaktadır. Bu hediyeler her katalog döneminde değişir. Yani Avon, temsilcilerine her ay yeni fırsat ürünleri sunar. Bunlardan faydalanmak ise Avon’un %33’lük büyük indirimlerini daha da uygun hale getirebilir. Bu fırsatları kaçırmamak için güçlü bir ekip her zaman avantaj sağlayacaktır.

Hemen tıkla aramıza katıl:  İletişim

Avon Sipariş Nasıl Verilir?

Dünya’nın en çok tercih edilen kozmetik markalarından biri olan Avon temsilcilerine gelir elde etmek için çeşitli kazançlar sunmaktadır. Sizlerle beraber Avon temsilcileri nasıl ve neler kazanır hep beraber inceleyeceğiz. Sizde bu yöntemlerle avon temsilcisi olup kazanç sağlayabilirsiniz. Avon üyeleri ne kadar kazanıyor sorusunun cevabına beraber bakalım.

Avon İle Nasıl Kazanç Sağlanır?

1886 yılından beri temsilcilerine çeşitli kazançlar sunan Avon, doğrudan satış derneğine üye olan firmalardan biridir. Herhangi bir sermaye gerektirmeden Avonda kazanç sağlayabilirsiniz. Avon kataloğunu temin ederek ve bu kataloğu çevrenizdeki kişilere göstererek sipariş toplayabilirsiniz. Bu siparişleri indirimli alarak çevrenizdeki insanlara anında satıp gelir elde edebilirsiniz.

Avon Temsilcisi Olun %30 Karla Avon Ürünlerini Satın

 

Eğer avona yeni başlayan biriyseniz endişeniz olmasın avonda zarar etmeniz münkün değil. Çünkü herhangi bir sermaye bağlamadan çevrenizden siparişleri toplayıp sipariş geçersiniz. Ürünler size indirimli gelir ve sizde onları müşterilerinize teslim edip %30 kar elde edebilirsiniz. Katalogtan 130 TL değerinde kozmetik ürünü sipariş ettiğinizde bunun size gelişi 100 TL olur. Siz müşterinize size gelen 100 liralık ürünü 130 liraya satarak 30 lira anında kar etmiş olursunuz. Bu kar miktarını artırmak sizin elinizde tabiki. 1000 TL’lik siparişte 300 TL karınız olacaktır.

Tıkla sende kazanmaya başla: İletişim

Avon Temsilci Hediyeleri

Avon ürünlerini satarak gelir elde ettiğiniz gibi bu satışlar sayesinde avon temsilci hediyeleride kazancaksınız. Bu hediyeler çoğu zaman avon ürünleri olmakta. Siz bu avon ürünlerini satarakta ekstra gelir elde edebilirsiniz. Örneğin; Yeni kayıt oldunuz avona ve ilk kampanyanızda 250 TL değerinde sipariş verdiniz. 250 TL’lik sipariş verdiğiniz için 2 adet avon parfümü kazanırsınız. ( 250 TL’lik limit kampanya kampanya değişebilmektedir.) Bu parfümlerin yaklaşık olarak satış fiyatı 50 ile 65 TL arasıdır. Eğer siz bunlarıda satarsanız bu da size kar olarak kalacaktır.

Avon Temsilci Başvurusu Yap Sen de Kazanmaya Başla

Avon temsilcisi olmaya karar verdiğiniz zaman avon üyelik formumuzu doldurarak avon ailemize katılabilirsiniz. Avon kazançlarında siz de faydalanabilirsiniz. Kataloğunuz yoksa üzülmeyin çünkü sitemiz üzerinden avon üyesi olan herkese güncel avon katalogu ücretsiz olarak kargolanmakta. Avon üyelikte ücretsiz olduğu için avon kaydınızı rahatlıkla başlatabilirsiniz. Cebinizden tek kuruş bile çıkmadan avonu deneyebilirsiniz. Katalogunuz adresinize gelsin bakın, deneyin ve gelir elde etmeye başlayın. Tabi satış yapmak zorunda değilsiniz. Avon temsilcisi olduğunuzda avon ürünlerini indirimli almaktasınız her zaman. Kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için bile avon temsilcisi olabilirsiniz. Sipariş geçtikten sonra ödeme yapmanız için 15 gün süreniz olacaktır. Şimdi avon temsilcisi olmak için formu doldurabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top